Letní tábor

Provozovatel

Česká tábornická unie, T.K. MARY-M Kladno p.s., oddíl Pandy

IČO : 43774148

Místo tábora

Manětín, tábořiště "u Vuršova mlýna", 331 62 okr. Plzeň sever - korespondenční adresa 

Termín

Termín : 10. 8. 2024 – 24. 8. 2024

Odjezd z Kladna autobusem v režii tábora. Další nástup je možný v Řevničově nebo přímo v Manětíně (zvolíte si v přihlášce).

Poslední den tábora "DEN S RODIČI" - seznámení se s tábořištěm, program pro rodiče a děti, individuální odjezd.

Hlavní vedoucí

Bc. Romana Miškovská, email: manetin@tkmary-m.cz

Pro koho je tábor určen

Pro děti z první třídy až do deváté, pro všechny co si chtějí užít zábavu, pobýt si v přírodě, poznat nové kamarády a třeba se i něco nového přiučit.

Ubytování

Stany s podsadou, zděná jídelna, dřevěné venkovní sprchy, kabinkové záchody a spousta krásné přírody v okolí Střely

Úhrada tábora

Celková cena : 5900,-Kč

Do zprávy pro příjemce uveďte prosím jméno a příjmení dětí za které tábor hradíte (PŘÍJMENÍ JMÉNO MANĚTÍN 2024)

Nevratnou zálohu 1000,-Kč uhraďte do 30. dubna. Zbytek ceny do 30. června.

Příkazy k platbě a QR kódy obdržíte emailem po odeslání přihlášky.

Faktury za tábor (FKSP a pod.)

Je možné žádat o příspěvek odborové organizace. V přihlášce zašlete informace k vystavení faktury, adresu zaměstnavatele a IČ, částku na jakou je potřeba fa. vystavit. V případě, že požadujete jen potvrzení o účasti, vystavujeme toto potvrzení po skončení tábora.

do odjezdu na tábor

Po odeslání přihlášky již zbývá už jen on-line odevzdat kartičku pojištěnce zdravotního pojištění a posudek lékaře o zdravotní způsobilosti. Oba dokumenty nahrajte současně do následujícího formuláře. Na formuláři najdete i odkazy na naše instruktážní minutová videa, která natočily naše Pandy, jak kvalitně vyfotit kartičku a posudek mobilním telefonem, pokud nemáte k dispozici stolní skener k PC nebo fotoaparát.

další DOPORUČENÉ vybavení

Seznam základního oblečení a vybavení získáte při vyplnění přihlášky emailem a můžete si u každého dítěte hezky odškrtávat při balení věcí na tábor. Na vícedenní výpravu doporučujeme vybavit dítě tzv. "Žďárákem", nouzovým pytlem proti nečasu a ztrátám tepla. Je to taková "spací pláštěnka". Vybavte své dítě i turistickou obuví a vhodným batohem na vícedenní výpravu.

 📢📢📢  Během tábora se mění počasí, a to i během výprav a až se budete z domova dívat, jak venku prší, tak už bude pozdě na to zpytovat své svědomí, že vaše dítě venku chodí v teniskách a má plné ruce mokrého vybavení, které se mu nevešlo do batohu. 📢📢📢  

treková obuv

Během tábora se děti vydají na vícedenní výpravu na známá i neznámá místa, kde přespí. Pro tuto výpravu je nutné mít s sebou na tábor vhodný batoh, do kterého se vejde spacák, kalhoty/kraťasy, jedno tričko, mikina/větrovka, věci na spaní, láhev s vodou a pár dalších věcí, které se na výpravě používají. Ohledně obuvi doporučujeme rodičům, aby dětem pořídili / přibalili pevnou kotníkovou obuv (pohorky) vhodnou do terénu. Vaše dítě absolvuje na táboře turistické vycházky do divoké přírody a bude se pohybovat v lesích a na nezpevněných cestách, kdy hrozí zvrtnutí kotníku. Chůze v obuvi bez pevnější podrážky a zpevněného kotníku bývá bolestivá a kazí tak zbytečně dojem z výpravy a různých her.

vhodný batoh

Vhodný batoh je takový, který není dítěti velký a může se dostatečně stáhnout a připevnit. Zároveň je ale potřeba myslet na to, že se do batohu musí vejít dostatek věcí ideálně tak, aby  nemusel být spacák přivázaný k batohu a při chůzi překážel. Při delší chůzi je vhodné mít volné ruce a nenosit v ruce karimatku nebo dokonce další tašku se zbytkem věcí. Nákup nebo zapůjčení batohu prosím rozmyslete dostatečně včas a zkuste si doma sami (ideálně dítko přímo) zabalit. Co se doma zdá snadno zabalitelné, na táboře nemusí vždy tak být.